Referencje i opinie klientów

 

MERCUREHotel Mercure Warszawa Airport poleca firmę Neo Reklamy jako kompetentnego i godnego zaufania producenta reklam zewnętrznych. Zlecenia zostały wykonane z wielką starannością, współpraca przebiegła rzetelnie i profesjonalnie. Michał Ruszkowski – Deputy General Manager

Do wyboru Firmy Neo Reklamy spośród tak szerokiego zakresu konkurencji, skłoniły nas nie tylko względy praktyczne jak oferowana przez Neo Reklamy wysoka jakość usług, ale co ważniejsze, szerokie zrozumienie naszych potrzeb jako Klienta, miła oraz kompetentna obsługa, profesjonalizm. To wszystko stanowi doskonałą wizytówkę Firmy.

Wojciech Łączyński – właściciel

Zlecenie zostało profesjonalnie wykonane, a pracownicy Państwa firmy wykazali się wysokimi kwalifikacjami zawodowymi. Jesteśmy usatysfakcjonowani z wykonania zleceń oklejania pojazdów, tym samym chcemy polecić Neo Reklamy jako rzetelnego i wiarygodnego partnera.

Jarosław Wyglądała – właściciel

Bogate doświadczenie, szeroka wiedza, a także odpowiednie zaplecze technologiczne i znakomitej jakości materiały to atuty Firmy Neo Reklamy. Kasetony świetlne zostały wykonane z zachowaniem należytej zawodowej staranności.

Elżbieta Jaszczuk – właściciel

Współpraca z agencją reklamową Neo Reklamy przebiegła sprawnie i byla dla Firmy Astronik pod każdym względem satysfakcjonująca

Marcin Konarzewski – właściciel

Polecamy tą firmę. Bardzo szybki czas realizacji oraz perfekcyjne wykonanie. Bardzo dobry kontakt z Wykonawcą.

Patryk Santorek – Garage Manager

Przez cały czas trwania firma Neo Reklamy dała się poznać jako rzetelny wykonawca kompleksowej reklamy zewnętrznej. Mogę potwierdzić, że firma Neo Reklamy jest wartościowym partnerem wywiązującym się w sposób profesjonalny i terminowy z przyjętych zleceń.

Tomasz Rudnicki – pełnomocnik firmy

Współpracując z nami firma Neo Reklamy udowodniła, że jest sprawdzonym, rzetelnym i godnym zaufania producentem reklam i zasługuje w pełni na rekomendacje jako profesjonalny partner biznesowy.

Jolanta Jaroń-Mikołajczuk

Dlaczego referencje i opinie klientów korzystających z naszych usług są dla nas tak ważne? To oczywiste – pozwalają nam cały czas doskonalić jakość naszych usług. To właśnie dzięki Wam, czyli naszym Klientom, stawiamy sobie poprzeczkę coraz wyżej. Dziękujemy za zaufanie – skutecznie motywuje ono nas do dalszej pracy!