Oklejanie reklamowe samochodów, ciężarówek Warszawa – reklamy na pojazdach

Jako marka Neo Reklamy z siedzibą niedaleko Warszawy oferujemy reklamowe oklejanie pojazdów. Jest to jedna z bardziej popularnych metod promocji biznesu, a jej podstawowa korzyść to mobilność. Grafika jest widoczna zawsze tam, gdzie znajduje się oznaczone auto. Można na niej zawrzeć wiele ważnych informacji:

 • dane kontaktowe,
 • podstawowy asortyment,
 • czy logotyp.

Tego typu forma może być użyta zarówno przez duże firmy, do znakowania całej floty samochodowej, jak i dla małych, a nawet jednoosobowych działalności gospodarczych. Każdy, w tym także osoba prywatna, może okleić swoje auto. Proponujemy przystępne ceny, szybkie terminy wykonania oraz kompleksową pomoc fachowców.

Oklejanie pojazdów – dlaczego my?

Klientów z Warszawy oraz okolic, którzy chcą okleić swój samochód reklamą, zachęcamy do przejrzenia naszej galerii z dotychczasowymi realizacjami. Świadczymy kompleksowe usługi – od doradztwa, przez pomoc przy tworzeniu projektu, kończąc na założeniu folii. Przyjmujemy wszelkie zamówienia: od samochodów osobowych, po auta wielkogabarytowe. Dysponujemy własną halą pod Warszawą przystosowaną do oklejania pojazdów. Gwarantujemy profesjonalne podejście w konkurencyjnej cenie.

Oklejanie ciężarówek w Warszawie

Klientów chcących okleić ciężarówki zapraszamy pod Warszawę – do naszej siedziby, gdzie zajmujemy się oznaczaniem naczep, cystern i innych nietypowych i dużych pojazdów. Stosujemy wyłącznie sprawdzone folie o dużej trwałości, które doskonale sprawdzą się przez wiele lat jako reklama na tirach. Nasz pawilon produkcyjny ma 150m, więc jesteśmy w stanie jednocześnie przyjąć wiele zamówień na duże pojazdy takie jak autobusy. Takie zlecenia wykonujemy z wykorzystaniem folii ploterowych oraz drukowanych solwentowo, co daje gwarancję trwałości i wysokiej jakości. Wydruk przez długi czas będzie zachwycał głębią kolorów i piękną grafiką.

Oklejanie samochodów – czy warto?

Czy Twój biznes w dużej mierze polega na dojazdach do klienta w Warszawie i okolicach? Być może przemieszczanie się samochodem to jego nieodłączna część? Często jeździsz po towar, by uzupełnić zapasy? Warto pamiętać, że przez ten czas Twój pojazd jest na drodze i nieustannie widzą go przechodnie oraz inni kierowcy. Skoro to auto służbowe, to czemu by nie umieścić na nim reklamy? Może akurat ktoś jadący obok potrzebuje szklarza, mechanika albo przeprowadzki? Jeśli zobaczy Twoje dane na jeżdżącym po okolicy samochodzie, na pewno uzna, że firma ma klientów, przez co tym bardziej warto z niej skorzystać. Bardzo często nie doceniamy wartości, jaką niesie ze sobą ten prosty marketingowy zabieg.

Oklejanie samochodów jest tym skuteczniejsze, im bardziej innowacyjny jest projekt reklamy. Warto zainwestować tak w jakość, jak i design. Taki pojazd na pewno będzie się znacząco wyróżniał spośród milionów szarych aut na warszawskich drogach. Rzucające się w oczy napisy i jaskrawe kolory przyciągają wzrok, zwłaszcza, gdy stoi się w korku i jest okazja, by z nudów przyjrzeć się innym uczestnikom ruchu. Dodatkowo jest to inwestycja, która praktycznie sama będzie na siebie pracować. Po oklejeniu samochodu reklamą nie trzeba już robić z nim nic innego, jak tylko wyjechać na drogę i reklamować usługi światu!

Co wyróżnia nasze oklejanie reklamowe?

  • stosujemy wysokiej klasy folie samochodowe, charakteryzujące się wieloletnią trwałością
  • posiadamy najnowocześniejsze plotery drukujące, tnące oraz laminatory
  • nasza firma znajduje się przy drodze ekspresowej S17 (Warszawa – Lublin)
  • jesteśmy w stanie oklejać wiele samochodów i ciężarówek jednocześnie
 • jako nieliczni posiadamy profesjonalną halę o powierzchni 150m2 i bramie wjazdowej o wymiarach 4m x 3,8m

Folia – reklama na samochodzie

Założenie folii na samochodzie niesie jeszcze inne, dodatkowe korzyści poza marketingowymi. Staje się ona zabezpieczeniem karoserii auta i jest łatwa w utrzymaniu. Pojazd można myć i pielęgnować w standardowy sposób, a folia stanowi barierę ochronną dla lakieru. Osoby zainteresowane podjęciem współpracy i oznaczeniem swojego auta zapraszamy do kontaktu!

oklejanie ciężarówek

oklejanie busów

oklejanie samochodów osobowych

oklejanie busa warszawa

Oklejanie samochodów pojazdów Warszawa
Oklejanie pojazdów w Warszawie
Oklejanie pojazdów Warszawa

Oklejanie samochodów - skontaktuj się z nami