Litery 3D – wady i zalety stosowania tej formy reklamy

W tekście, w którym opisywaliśmy litery 3D w Warszawie, wymieniliśmy kilka szczególnych cech, którymi charakteryzuje się ten typ reklamy w szczególności w stolicy Polski. Z kolei ten wpis przedstawia różne wady i zalety stosowania tej formy reklamy w skali całego kraju. Dowiedz się, na jakie rzeczy warto jest zwrócić uwagę, jeżeli rozważamy skorzystanie właśnie z tego typu reklamy. Dlaczego ta, a nie inna? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Jakie są wady i zalety stosowania tej formy reklamy?

Zacznijmy od zalet. Cóż, nie trzeba być fachowcem w kwestii marketingu, aby wiedzieć, że litery 3D są podstawowym zewnętrznym elementem reklamowym. Ich popularność jest ogromna od wielu lat i nic nie wskazuje na to, aby miała ona zmaleć w najbliższym czasie. Co więcej, od pewnego czasu notuje się nawet większe zainteresowanie literami 3D, niż kiedykolwiek wcześniej.

Istnieje kilka powodów takiego stanu rzeczy. Przede wszystkim litery 3D są po prostu trwałe. Wykorzystywane do ich produkcji materiały oraz środki, przy których pomocy przytwierdza się litery 3D do miejsca, w którym mają się one znajdować, są bardzo wytrzymałe. Jest to typ reklamy odporny na warunki zewnętrzne. W końcu taka musi być podstawowa cecha liter 3D, gdyż znajdują się one na zewnątrz budynków, więc bardzo często są poddawane różnego rodzaju warunkom atmosferycznym.

Litery 3D – plusy i minusy

Tekst, w którym pojawiają się wady i zalety stosowania tej formy reklamy, nie mógł pominąć jeszcze jednego, bardzo ważnego aspektu. Otóż litery 3D możemy w dowolny sposób podświetlać. Oznacza to, że mamy możliwość uzyskania nie tylko dowolnego kształtu, ale także ozdobienia takowych liter. Dzięki temu każdy projekt ma szansę być absolutnie indywidualną kwestią, dostosowaną do potrzeb i wymogów konkretnej firmy i sytuacji.

Jak wybrać odpowiedniego wykonawcę reklamowych liter 3D?

Trwałe i skuteczne litery 3D wykonywane są z różnych materiałów. Najczęściej wykorzystuje się PCV, aluminium, plexi oraz styrodur. Jeżeli zastanawiasz się nad tym, komu powierzyć wykonanie projektu specjalnie dla Ciebie – zdaj się na nas. Masz wtedy pewność indywidualnego projektu, który będzie odpowiednio dobrany do właściwego kreowania pozytywnego wizerunku Twojej marki.

Kategoria: Artykuły
Skomentuj